Afyon Montaj Demontaj

Evden Eve Taşımacılıkta Montaj Demontaj İşlemleri

Evden eve taşımacılık, yeni bir eve taşınmak isteyenlerin en çok gözünü korkutan taşınma işlerinin en kolay yoldan, risksiz ve yorulmadan yapılmasını sağlamaktır. Evden eve taşımacılık yapan firmalar, evlerinizdeki eşyaların yerlerinden alınıp yeni evinizde istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemlerini gerçekleştirir. Evden eve taşımacılıkta montaj demontaj işlemleri firma garantili olarak yapılmakta ve bu şekilde taşınma esnasında istenmeyen zarar durumlarının maddi olarak karşılanması Nakliye Firmaları tarafından garanti altına alınmaktadır. Bu şekilde bir garanti ve taşıma sözleşmesi imzalanmayan firmalara itimat etmeyiniz ve taşınma işlerinde hizmet talep etmeyiniz. Aksi takdirde taşınma esnasında oluşabilecek hasar durumlarını kabul etmiş olur ve hiç bir hak talep edemeyecek durumda kalırsınız. Beşyıldız Nakliyat Afyon taşımacılık sözleşmesi ile ürünlerinizi garanti altına alarak gönül rahatlığı ile bir taşınma deneyimi sunar.
 

Taşıma Sözleşmesi

Taşıma sözleşmesi Nakliye Firmaları tarafından doldurulması kanunen zorunlu bulunan bir sevk irsaliye belgesidir. Bu belge sayesinde taşınan eşyalar taşıyıcı firma tarafından garanti altına alınmış olur. Taşınma esnasında bu belgenin muhakkak doldurulması talep edilmelidir. Belgenin geçerliliği taşınma işlemlerinin tamamlanmasının ardından Evden eve taşımacılıkta montaj demontaj işlemleri tamamlanıp eşyaların çalışır vaziyette ve zarar görmeden teslim alınmasının ardından son bulur. Beşyıldız Afyon Nakliyat, taşıma belgesinin karşılıklı olarak imzalanmasının ardından belgenin bir nüshasını kendinde bir nüshasını da taşıtan kişiye vererek sözleşmenin gereklerinin yerine getirilmesini sağlar.
 

Taşınma Esnasında Yapılan Hizmetlerin Kapsamı

Evden eve taşınma işlemi esnasında Beşyıldız Afyon Nakliyat, tarafından yapılması gereken işlemler bütünü kanunen belirlenmiş olup sözleşme imzalanmasının ardından bu koşullar geçerli olmaktadır. Eşyaların taşınacağı hali hazırdaki evde bulunan elektrikli eşyalar, mobilyalar, mutfak eşyaları ve tüm ürünlerin Evden eve taşımacılıkta montaj demontaj işlemleri kapsamında sökülmesi, kolilenmesi ve zarar gelmeyecek şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Bu işlemler yeni taşınacak olunan evde de aynı şekilde devam eder ve eşyaların montaj işlemleri eksiksiz olarak tamamlar.
 

Beşyıldız Nakliyat Afyon

Beşyıldız Nakliyat ile Afyon ve Türkiye'nin her yerinde ihtiyacınız olan Evden Eve Taşımacılık ve Nakliye işlemlerini garantili, kısa sürede ve %100 Müşteri Memnuniyet Garantili olarak gerçekleştirebilir, Evden eve taşımacılıkta montaj demontaj işlemleri uygun fiyat ve temiz çalışma prensiplerimiz ile taşınmanın gözünüzü korkutmasına izin vermezsiniz. Taksitli ödeme koşulları ve uygun fiyatlı taşınma seçenekleri için sizleri de Beşyıldız Nakliyat Afyon'a bekleriz.